Serie A

Milani bëhet i pari klub futbolli që bashkëpunon me agjencinë e reperit Jay-Z

Milani bëhet e para skuadër futbolli në botë që nënshkruan një marrëveshje bashkëpunimi me Roc Nation, një agjenci në pronësi të reperit Jay-Z, e cila ka për synim të përmirësojë imazhin dhe markën e klientëve të saj.

Deri tani Roc Nation ka pasur bashkëpunime me botën e futbollit vetëm në nivel futbollistësh, teksa edhe lojtarë si Romelu Lukaku dhe Federico Bernardeschi janë pjesë e agjencisë së njohur ndërkombëtare.

Agjencia dhe Milani kanë bashkëpunuar edhe gjatë muajit maj për të grumbulluar para për të ndihmuar spitalet lombarde më të prekura nga koronavirusi, ndërsa sot është zyrtarizuar edhe kontrata mes palëve.

Sipas marrëveshjes, agjencia Roc Nation merr përsipër të angazhohet në disa aspekte të lidhura me marketingun dixhital të klubit kuqezi, që pritet të përmirësojnë imazhin dhe rritin vlerën e markës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency