Serie A

Milani i Giampaolos zhgënjen që në start, Beceo i jep 3 pikë Udineses

Milani i Giampaolos “bie” që në javën e parë të Serisë A. Kuqezinjtë dolën pa pikë nga stadiumi “Dacia Arena” i Udines, pasi u mposhtën 1-0 nga Udinese.

Me dyshen Piatek-Castillejo në sulm dhe me Suson në rolin e trekuartistit, kuqezinjtë, përtej volumit të lojës, krijuan pak raste për shënim dhe në një moment shpërqendrimi në minutën e 72-të, në zhvillimet e një këndoreje, Beceo realizoi me kokë golin që u dha tri pikë friulanëve.

Giampaolo tentoi të ndryshonte rrjedhën e lojës me aktivizimet e Leaos dhe Bennacer, por pa rezultat, pasi Udinese u mbrojt shumë mirë, duke mos pësuar gol.

Në dy raste u desh ndërhyrja e sistemit VAR për të vlerësuar momentet e diskutueshme për 11-metërsh, një për çdo skuadër, por vendimi i gjyqtarit kryesor Pasqua ishte për vijimin e lojës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency