Merkato

Milani këmbëngul për Firpon, kërkon ta bindë Barçën me Romagnolin

Milani vazhdon të bëjë presion për Junior Firpon e Barcelonës. Kuqezinjtë kanë marrë “po”-në e lojtarit dhe tani po përpiqen të bindin Barcelonën që ta transferojë në Milano në formë huazimi me të drejtën e blerjes. Mirëpo Barcelona synon ta shesë përfundimisht Junior Firpon, për të arkëtuar para që do t’I investonte menjëherë në merkato.

West Hami dhe Southamptoni do të ishin gati për ta blerë kartonin e Firpos, por lojtari nuk dëshiron të përfundojë në Premier League.

Në këtë pikë Milani, sipas “Sport”, po mendon të vendosë një kundërofertë në tryezë. Një kandidat i mundshëm për shkëmbimin me Firpon është Alessio Romagnoli, kontrata e të cilit skadon në vitin 2022, por tashmë zgjedhje e tretë në qendër të mbrojtjes pas Tomorit dhe Kjaer. Nga ana tjetër, Barcelona do të preferonte Kessie-n ose Tonalin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency