Merkato

Milani mbetet “thatë”, Fabregas zgjedh La Ligan!

Cesc Fabregasit i përfundon kontrata me Chelsean në fund të këtij sezoni. 31-vjeçari momentalisht nuk ka marrë ofertë rinovimi nga Blute e Londrës por nuk është se dhe vetë ai ka dëshiër të vijojë në Stamford Bridge. Me shume mundesi e ardhmja e spanjollit do të jetë në La Liga por jo një rikthim tek Barça. Madridi mund të realizoë transferim me 0 kosto të Fabregas që do të zbres jo në Bernabeu por në krahun tjetër të qytetit pikërisht në Ëanda Metropolitano. Simeone dëshiron të përforcojë më tepër mesfushën e tij dhe sheh me sy pozitiv afrimin e Fabregas. Vetë futbollisti pëlqen shumë të jetoje në kryeqytetin spanjoll dhe Atletico i duket një klub i lartësisë së duhur për të vijuar karrieren. Pasi ka refuzuar Milanin dhe disa oferta të majme nga Kina, Los Colchoneros mund të jenë hapi i rradhës pasi ka luajtur për Arsenalin, Barçën dhe Chelsea-in, ku me këta të fundit ka humbur protagonizmin këtë sezon. Lojtari katalanas ka marrë pjesë vetem në 3 sfida të Premier League këtë sezon, 48 minuta gjithsej dhe 3 ndeshje kupe e 4 në Europa League. Me afrimin e Sarrit ka humbur peshën që kishte më parë tek Chelsea ndaj Atletico do bëjë maksimumin për të përfituar.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency