Merkato

Milani me ofertë konkrete, vendimi i takon Ibrahimovicit

Zbulohet oferta e Milanit për Zlatan Ibrahimovicin. Pasi nisën kontaktet me gjigantin suedez, tashmë ka edhe shifra konkrete, që e lënë topin në fushën e 38-vjeçarit, i cili do të thotë fjalën e fundit. Ibra ka komunikuar nëpërmjet telefonit me Bobanin dhe ka premtuar se do të vendosë për të ardhmen brenda dy javësh.

“Djalli” i ofron kontratë 6-mujore, me mundësinë e zgjatjes së bashkëpunimit edhe për një vit tjetër, nga e cila Ibra do të përfitonte në total 6 milionë euro.

Gjithsesi, mbetet një vendim i rrezikshëm për Milanin, sepse në një moshë të madhe, që po i afrohet të 40-ave, mund të jetë e vështirë për sulmuesin që të përballojë ritmin e Serisë A.

Vendimi, që në këtë rast prek është krenarinë e Ibrahimovicit do të jetë pozitiv vetëm nëse vetë futbollisti mendon se mund t’ia dalë mbanë.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency