Serie A

Milani në superformë, përmbys Parmën, Napoli ngec në Bologna!

Milani i Stefano Piolit vazhdon të regjistrojë rezultate të njëpasnjëshme pozitive në këtë fazë të dytë. Kuqezinjtë përmbysën Parmën duke fituar 3-1 në San Siro një ndeshje të cilën në pjesën e parë po e humbisnin. Një fitore që e ngjiti Milanin në kuotën e 53 pikëve, po aq sa edhe Napoli. Kuqezinjtë me këtë sukses jo vetëm që blinduan vendin e 7-të, por iu afruan ndjeshëm vendit të 5-të që mbahet nga Roma.  Golit të ishit Juraj Kucka në fundin e pjesës së parë iu kundërpërgjigjën, Kessie, Romagnoli dhe Calhanoglu me golat e tyre në fraksionin e dytë të lojës. Ngeci ndërkohë Napoli që barazoi 1-1 në transfertën ndaj Bolognas, teksa golit të shpejtë të Manolas iu përgjigj talenti nga Gambia Barrow në minutën e 80-të. Mori një fitore jetike në garën për mbijetesë Sampdoria e Ranierit që mposhti 3-0 Cagliarin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency