Serie A

Milani në telashe, Biglia do mungojë….

Lajm shumë i keq për Milanin. Lucas Biglia regjisori i kuqezinjëve dhe njëkohësisht truri i mesfushës së Milanit nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Genaro Gattuso për 4 muajt e ardhshëm. Siç bën të ditur edhe vetë klubi kuqezi, mesfushori argjentinas i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale që do ta mbajë jashtë fushave të futbollit për 4 muajt e ardhshëm. Dëmtimi që pësoi në stërvitje disa ditë më para, rezultoi shumë më i rëndë sesa parashikohej për lojtarin me Biglian që do të humbasë një pjesë të madhe të këtij sezoni me Milanin duke bërë me dhimbje koke Gattuson që deri në janar duhet të gjejë te të humburit Bakayoko, Bertolacci, Montolivo e Mauri, zëvendësuesin e Biglias.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency