La Liga

Milani ngulmon për Kamara, nisin negociatat me Marseille-n

Boubacar Kamara është objektivi më i ri për merkaton e Milanit. Mediat franceze raportojnë se klubi kuqezi është afruar ndjeshëm me futbollistin 20-vjeçar në pronësi të Marseille-s dhe ka nisur negociatat me drejtuesit e këtyre të fundit.

Klubi francez ka vënë një çmim paraprak prej 20 milionë eurosh për Kamara, ndërsa Milani ka bërë një ofertë të parë prej 12 milionë eurosh, por shumë shpejt marrëveshja mund të arrihet përreth 15 milionë euro plus bonuset.

Boubacar Kamara e ka nisur karrierën si qendërmbrojtës, por ka spikatur për aftësitë e larta teknike dhe shpesh ka luajtur me sukses edhe si mesfushor, duke u shndërruar në një futbollist polivalent.

Pikërisht për këtë arsye pëlqehet edhe nga Maldini, që dëshiron të vërë në dispozicion të Piolit një futbollist që mund të mbulojë disa role në fushë dhe t’i japë mundësi trajnerit të ndryshojë rreshtim lehtësisht gjatë ndeshjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency