Merkato

Milani nuk heq dorë nga Amrabat!

Milani vazhdon të ushtrojë presion mbi Fiorentinën përsa i përket kartonit të Sofyan Amrabat. Klubi vjollcë e refuzoi ofertën e parë të kuqezinjve prej 20 milionë eurosh për kartonin e futbollistit, por duket se klubi nga Milanello nuk ka aspak ndërmend të dorëzohet. Kuqezinjtë e konsiderojnë 24- vjeçarin si një element të rëndësishëm për të ndihmuar në mesfushë si alternativë për rotacionet në formacionin e trajnerit Pioli dhe për këtë kanë nisur të mendojnë një strategji për të bindur vjollcët për të lënë të lirë mesfushorin, i cili ndiqet edhe nga klube të tjera.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency