Serie A

Milani nxjerr në shitje Castillejon, pritet rikthimi në Spanjë!

Samuel Castillejo mund të përfundojë në merkato në fund të sezonit. Spanjolli gjatë këtij sezoni me fanellën kuqezi është aktivizuar 24 herë dhe ka shënuar vetëm një gol në kampionat dhe dy në Europa League, shumë larg pritshmërive të drejtuesve të klubit. 26-vjeçari mund të rikthehet në vendlindje gjatë merkatos së verës, pasi klube si Valencia dhe Sevilla kanë shfaqur interes për kartonin e tij. Për ta lënë futbollistin të largohet drejtuesit e klubit nga Milanello kërkojnë 10 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency