Merkato

Milani përforcon mesfushën, vjen një futbollist nga Londra

Pas Higuain dhe Caldarës, Milani i amerikanëve të “Elliot” vijon punën për t’u përforcuar akoma, në kuadër të sezonit të ri. Kështu pas Higuain dhe Caldarës, përforcimi i radhës është në repartin e mesfushës dhe vjen nga Premier League angleze.

Kuqezinjtë kanë arritur akordin për të marrë në huazim mesfushorin francez të Chelseat, Tiemoue Bakayoko, i cili nuk gjen hapësira në formacionin e Sarrit.

Milani do të ketë mundësinë të ushtrojë të drejtën e blerjes për Bakayoko, në fund të sezonit të ardhshëm, për shumën e 30 milionë eurove, ndonëse londinezët paguan 40 te Monaco, një vit më parë.

Palët kanë gjetur akordin edhe për pagën e mesfushorit dhe tashmë pritet vetëm që të bëhet zyrtarizimi, pasi të jenë kryer vizitat mjekësore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency