Merkato

Milani piketon për sulmin talentin norvegjez

Milani ka probleme në repartin e avancuar dhe për drejtuesit është domosdoshmëri blerja e një sulmuesi. Drejtuesit kanë mbetur të magjepsur nga talenti norvegjez, Jens Petter Hauge, në përballjen ndaj Bodo, dhe duket se kanë nisur një operacion serioz për afrimin e tij.

20-vjeçari së fundmi e ka pranuar vetë që ka kontakte mes palëve dhe se për të do të ishte një mundësi shumë e mirë për të luajtur me kuqezinjtë. Hauge ka vetëm një vit kontratë të mbetur dhe pranoi se oferta e Milanit duhet të kënaqë edhe drejtuesit e klubit norvegjez në mënyrë që ta lënë të lirë për të realizuar ëndrrën e tij.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency