Merkato

Milani piketon talentin e Lyon për sulmin!

Milan ndjek me vëmendje Maxwell Cornet. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë por me pasaportë franceze ka tërhequr vëmendjen e Leonardos i cili mësohet se ka takuar edhe agjentin e 22-vjeçarit. Kuqezinjtë duhet të bëjnë kujdes edhe nga konkurenca e Watford të cilët duan të paraqesin një ofertë prej 20 milionë eurosh në janar por sulmuesi ende nuk ka vendosur për të ardhmen. Për Milanin një operacion i tillë mund të konkretizohet në verën e ardhshme dhe për shkak të fair play financiar oferta e Leonardos është huazim me të drejtë blerjeje.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency