Merkato

Milani pranon të paguajë 35 milionë euro për Kakanë e ri

Pas tërheqjes së Barcelonës, Milani mposhti konkurrencën e Paris Saint-Germain sa i takon talentit të Flamengos, Lucas Paqueta, duke arritur kështu akordin me klubin brazilian për shumën e 35 milionë eurove plus bonuse.

21-vjeçari, i cili konsiderohet si Ricardo Kaka i ri, do të zhvillojë vizitat mjekësore gjatë kësaj jave në Brazil, që transferimi i tij te kuqezinjtë të bëhet që gjatë merkatos së Janarit. Lojtarit në “Milanello” i është garantuar e njëjta strategji që u ndoq edhe për përgatitjen dhe ambientimin e Ricardo Kakasë në fillimet e tij te kuqezinjtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency