Serie A

Milani prezanton Brahim Diaz, do marrë fanellën me numrin 10

Brahim Diaz rikthehet të veshë fanellën e Milanit. Pasi sezonit të kaluar, kur ishte pjesë e kuqezinjve, i huazuar nga Reali i Madridit, fantazisti spanjoll është rikthyer sërish në Milano dhe këtë herë ka firmosur për dy sezone.

Futbollisti mbërriti në Milano të shtunën dhe kreu edhe vizitat mjekësore, teksa vetëm pasditen e sotme Milani ka bërë prezantimin zyrtar, duke zbuluar se këtë herë Diaz do të mbajë mbi shpinë fanellën me numër 10, të cilën e la bosh turku Hakan Calhanoglu.

Rikthimi i Diaz është bërë sërish me formulën e huazimit, këtë herë për dy sezone, për të cilat Milani do të paguajë 3.5 milionë euro dhe më pas verën e 2023-shit mund të ushtrojë të drejtën e blerjes për një shifër totale prej 22 milionë eurosh.

Brahim Diaz luajti 39 ndeshje sezonin e kaluar me Milanin dhe ia doli të shënojë 7 gola, ndërsa këtë vit do të ketë misionin të luajë pas sulmuesve, një rol që më herët e ka bërë turku Calhanoglu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency