Serie A

Milani rikthehet ne Itali, dy vëzhgues specialë në stërvitje

Milani është rikthyer të stërvitet në shtëpi, pas kthimit nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku mori pjesë në International Champions Cup.

Trajneri Genaro Gattuso pati në dispozicion organikën e plotë, përfshi edhe dy blerjet më të reja, Gonzalo Higuain dhe Mattias Caldara.

Dy legjendat kuqezi, Leonardo dhe Paolo Maldini kanë qenë mysafirët specialë të stërvitjes së sotme, të cilët kanë vëzhguar me kujdes gjendjen e skuadrës, kur kanë mbetur rreth 10 ditë nga starti i kampionatit.

Natyrisht qëllimi primar ka qenë për të kuptuar bashkë me Gattuson, se ku është e nevojshme të ndërhyhet, duke qenë se koha ecën dhe merkatoja do të mbyllet më datë 17 Gusht.

Kujtojmë që Milani është shumë pranë mbylljes së marrëveshjes për huazimin e mesfushorit francez Bakayoko nga Chelsea, futbollist që do të plotësonte organikën dhe do të mbyllte merkaton.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency