Serie A

Milani rikthen vëmendjen nga Spalletti, projektohet pasuesi i Piolit!

Me Ralf Ragnick që duket gjithnjë e më larg Milanit, kuqezinjtë për stolin e kanë hedhur vështirimin nga një dëshirë e vjetër. Në pole position për të marrë drejtimin e kuqezinjëve është ngjitur sërish Luciano Spalletti. Tekniku toskan ishte pranë Milanit edhe në momentin e shkarkimit të Marco Giampaolos, por kërkesat e larta ekonomike të Spallettit dhe mosgjetja e një akordi me Interin për prishjen e kontratës, bën që kuqezinjtë të firmosnin me Stefano Piolin. Gjithsesi tashmë që shkarkimi i këtij të fundit në përfundim të këtij sezoni duket i sigurt, Milani e ka rikthyer vëmendjen nga Spalletti i cili ka kontratë me Interin deri në verën e vitit 2021, por këtë herë pritet të gjendet një marrëveshje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency