Serie A

Milani rikuperon tre futbollistë para Udineses, Parma raporton dy të prekur nga Covid-19

Ndërkohë që gara sa vjen e bëhet më e lodhshme për shkak të impenjimeve të shpeshta, Stefano Pioli ka marrë një lajm mjaft të mirë në prag të transfertës ndaj Udineses, e programuar për të dielën në mesditë.

Kështu vetëm pak pasi mbrojtësi i ri i talentuar Matteo Gabbia njoftoi se ka mposhtur koronavirusin, ka qenë edhe vetë klubi kuqezi që ka lajmëruar se edhe dy futbollistët e tjerë Giggio Donnarumma dhe norvegjezi Hauge kanë rezultuar negativë.

Të tre këta futbollistë do të kryejnë rregullisht seancën stërvitore të programuar për sot paradite dhe do të udhëtojnë me skuadrën drejt Friulit, ndërsa më pas do të jetë trajneri Stefano Pioli që do të vendosë për aktivizimin e tyre ose jo.

E ndërkohë që Milani nuk ka më asnjë futbollist të prekur nga koronavirusi, shtohen telashet për Parmën, që ka njoftuar mbrëmjen e djeshme se te dy prej futbollistëve kemi rast rikthimi të Covid-19.

Të dy futbollistët e kishin kaluar njëherë koronavirusin, por kanë rezultuar sërish pozitivë dhe janë vendosur në izolim, teksa të hënën do t’i nënshtrohen një tjetër testimi. Emrat nuk janë bërë të ditur, por në listën e të grumbulluarve për sfidën ndaj Interit mungojnë portugezi Bruno Alves dhe italiani Matteo Scozzarella.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency