Merkato

Milani shumë pranë futbollistit të Torinos, do t’i kushtojë 10 milionë euro

Milani është gati të bëjë goditjen e parë në hyrje gjatë këtij seksioni transferimi dimëror. Negociatat për të transferuar në Milano Soualiho Meité duket se kanë përfunduar me sukses. Siç është raportuar nga “Sky”, detajet e fundit të operacionit me Torinon do të përcaktohen gjatë orëve të ardhshme dhe do t’i paraprijnë tymit të bardhë.

Për Milanin ky është një operacion potencialisht me vlerë rreth 10 milionë euro, duke pasur parasysh që formula e transferimit parashikon një huazim prej 500 000 eurosh, me të drejtën e blerjes për 8 milionë, plus një bonus prej 1.5 milionë eurosh.

Meité, i cili mbush 27 vjeç në mars, mbërriti në Itali në vitin 2018 dhe ka qenë gjithmonë titular fiks te Torino në sezonet e fundit. Gjatë karrierës së tij ai gjithashtu ka veshur fanellat e Auxerre, Lille, Zulte Ëaregem, Monaco dhe Bordeaux.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency