Europa League

Milani synon “hakmarrjen” ndaj Lille, Napoli kërkon të nderojë emrin e legjendës Maradona!

Europa League luan këtë të enjte raundin e 4-t të ndeshjeve në grupe, ku spikasin disa sfida interesante të cilat do të keni mundësi të ndiqni live në ekranin e Supersport ashtu si edhe golat direkt nga të gjitha sfidat që do të luhen mbrëmjen e sotme në dy fasha oraresh 18:55 dhe 21:00. Milani pa Ibrahimovic do të kërkojë të hakmerret ndaj Lille për atë humbje 0-3 në San Siro tre javë më parë. Në Francë parashikohet një ndeshje shumë e luftuar mes dy skuadrave që përveç kualifikimit duan edhe kreun e grupit. Lillë-Milan do të transmetohet në Supersport ndërkohë që në orën 18:55 do të keni mundësi të ndiqni edhe sfidat Maccabi Haifa-Villareal dhe CSKA Moskë-Feyenoord, takime ku skuadrat mike janë disi më të favorizuara për të marrë maksimumin. Në mbrëmje në orën 21:00, Napoli pret Rijekan në San Paolo një ndeshje që do të kërkojë ta fitojë me çdo kusht jo vetëm për të ruajtur kreun e grupit por edhe të nderuar emrin e legjendës së kaltër Diego Armando Maradona i cili u nda nga jeta në moshën 60-vjeçare, një ditë më parë. Në ekranin e Supersport do të ndiqni edhe sfidat Cluj-Roma dhe AZ Alkmaar-Real Sociedad në të enjte të mbushur me evente sportive nga Europa League në ekranin e Supersport.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency