Merkato

Milani tremb Interin, futet në garë për Barella!

Dukej gjithçka e mbyllur por e ardhmja e Nicolo Barella nuk është vendosur ende. Mesfushori i Cagliarit ishte shumë pranë kalimit te Inter por së fundmi për të transferimin e tij ka ndërhyrë edhe Milani, me Paolo Maldinin që e dëshiron me patjetër 22-vjecarin me fanelën kuq e zi. Barella, i cili vlerësohet rreth 50 milionë euro nga klubi sard, kishte arritur një marrëveshje me Interin, por ndërhyrja e Milanit mund të prishë planet e zikaltërve. Nga ana e tyre drejtuesit e Milanit do të kërkojnë që të bindin presidentin e Cagliarit, duke ofruar para dhe kartonin e sulmuesit Patrick Cutrone për të marrë Barella.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency