Abissnet Superiore

Milinkovic: S’duhet të kishim toleruar në fund

Mladen Milinkovic i tërheq vëmendjen skuadrës së Kukësit për ato minuta aspak të mira në fundit e takimit, që rrezikuan madje edhe fitoren me Teutën. Sipas tij, është e papranueshme që futbollistët të lëshojnë terren kur ka shumë minuta për t’u luajtur.

“Jam shumë i kënaqur me rezultatin dhe fitoren, por jam shumë i mërzitur me 15 minutat e fundit. Kur je në avantazh 3-0, duhet të jesh i qetë dhe të mos pësosh gol.

Alyev u fut në pjesën e dytë dhe shënoi dy gola. Unë jam shumë i kënaqur, sepse vetëm unë e di sa shumë probleme kishim më dëmtimet. Lojtarët, që u jepet mundësia për të luajtur, duhet të japin maksimumin përgjatë gjithë lojës.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency