Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Milito i pakënaqur me rezultatin: Inter autoritar, por duhej të fitonte ndeshjen

Heroi i Interit të tripletës, Diego Milito ishte i ftuar special i Amazon Prime në “Camp Nou” për sfidën mes Barcelonës dhe milanezëve, aty ku zikaltrit morën një barazim 3-3, që mund të vlejë sa një kualifikim në rast suksesi ndaj Plzen.

Në përfundim të sfidës, argjentinas i u shfaq i pakënaqur me rezultatin, teksa deklaroi se Interi i kishte të gjitha mundësitë për të fituar dhe mund të bënte më mirë në aspektin e finalizimit.

“Paraqitja ishte fantastike dhe me autoritet. Skuadra u mbrojt me kujdes, por pati edhe guximin për të dalë përpara dhe krijoi mundësi të shumta shënimi. Pikërisht për këtë më vjen keq, pasi ishte një ndeshje që duhej fituar, ashtu si rrodhën ngjarjet”, u shpreh Milito.

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...