Rusi 2018

Miqësore, barazojnë Rusia dhe Japonia, fiton Maroku

Përfundoi në barazim 1-1 sfida miqësore e zhvilluar në Kazan mes Rusisë vendase dhe Iranit. Dueli mes dy përfaqësueseve që do të marrin pjesë në Botërorin e vitit të ardhshëm, Rusia si vend organizator ndërsa Irani ishte skuadra e parë që preu një biletë në zonën aziatike, nuk nxorri fitues. Fillimisht kaluan miqtë në avantazh me golin e njeriut të shtëpisë, lojtarit të Rubin Kazan Sardar Azmoun, por 16 minuta përpara fundit Rusia vendosi baraspeshën falë sulmuesit të Zenitit, Dmitri Poloz.

Në sfidat e tjera miqësore Japonia e kualifikuar tashmë në Botëror bëri surprizën duke barazuar 3-3 ndaj Haitit edhe pse ishte super-favorite për ta fituar takimin, ndërsa nuk zhgënjeu Maroku që mposhti 3-1 Korenë e Jugut.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency