Miqesore

Miqësore për Europën, Laçi mposht Teutën

Laçi mposht Teutën në Niko Dovana. Në miqësoren e parë përgatitore për pjesëmarrjen në turin e parë kualifikues të Europa League, skuadra e Starovës zhvilloi një ndeshje më pozitive se ajo Bledi Shkëmbit edhe pse të dy trajnerët u dhanë mundësi aktivizimi shumë lojtarëve të rinj në moshë. Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola. Elvi Berisha dhe Santiago Selmani i dhanë avantazhin e dyfishtë Laçit në minutat 73 dhe 85, ndërkohë që Lorenco Vila në të 88-ën, shënoi golin e vetëm për Teutën që në këtë ndeshje aktivizoi vetëm Todorsvkin nga blerjet e reja.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency