Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Miqësorja me Bullgarinë/ FSHF, për biletat e “tifozëve të Kombëtares”: Afati deri të shtunën në mbrëmje!

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të zhvillojë një ndeshje miqësore në 17 tetor atë ndaj Bullgarisë.

Pas sfidë me Republikën Çeke e vlefshme për EURO 2024, që luhet në “Air Albania”, “kuqezinjtë” do të luajnë një takim miqësor nga Bullgarisë.

Lexo edhe:

E ndërsa jemi disa javë para këtyre ndeshjeve përmes rrjeteve sociale Federata Shqiptare e Futbollit jep informacione për biletat e takimit të 17 tetorit ndaj Bullgarisë.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....