Kombëtare

Miqësorja me Jordaninë, publikohet formacioni i Shqipërisë

Kur kanë mbetur më pak se 60 minuta nga starti i ndeshjes miqësore mes Shqipërisë dhe Jordanisë, që do të luhet në “Elbasan Arena”, trajneri Panucci ka ndarë mendjen edhe për 11-shen e lojtarëve që do të hedhë në fushë.

Kështu në portë do të luajë Etrit Berisha, ndërsa tekniku u ka dhënë hapësirë lojtarëve si Mihaj, Ramadani, e Gavazaj, por edhe atyre që kanë luajtur shumë pak kohët e fundit, si Grezda, Mavraj, e Binaku.

Ndërkohë, vihet re një prezencë e vakët e tifozërisë kuqezi në shkallët e stadiumit, kjo e ndikuar si nga rëndësia e takimit, ashtu edhe nga emri i kundërshtarit.

Shqipëria: Berisha, Lila, Gjimshiti, Mavraj, Binaku, Xhaka, Mihaj, Ramadani, Gavazaj, Grezda, Manaj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency