IPKO Superliga

Mirlind Daku mbetet te Ballkani, rinovohet huazimi!

Pas 2 afrimeve shumë cilësore nga Skënderbeu siç janë Bajram Jashanica dhe Nazmi Gripshi, Ballkani bën një tjetër lëvizje të rëndësishme duke rinovuar huazimin e sulmuesit Mirlind Daku. Skuadra nga Suhareka e cila e kishte në formë huazimi në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar sulmuesin, ka arritur akordin me Osijek për zgjatjen e bashkëpunimit me Dakun. 22-vjeçari edhe në sezonin e ri do të jetë pjesë e “portokallinjëve” nga Suhareka pasi dy klubet kanë rinovuar periudhën e huazimit. Në sezonin 2019-2020, fillimisht Daku u aktivizua te Kukësi ndërsa në janar kaloi te skuadra nga Suhareka me të cilët shënoi 3 gola në pjesën e dytë të kampionatit. Në këtë merkato Ballkani ka realizuar 11 afrime.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency