Kategoria Superiore

Misioni titull për Partizanin ka vetëm një rrugë, të fitojë në Durrës!

Për Partizanin ka vetëm një rrugë për të mbërritur te titulli, fitorja me Teutën kryesuese. Barazimi në derbi me Tiranën e detyron tashmë ekipin e Dajës që ndaj rivalëve direkt në garën për titull të luajë gjithcka për gjithcka, 3 javë nga përfundimi me një minus 3 në renditje. Çdo rezultat tjetër pavarësisht golavarazhit më të mirë dhe barazisë së plotë që mund të sillte një barazim i mundshëm me shumë gjasa do të ishte game over në lojën e trofeut.

Në një sezon që askush nuk e kishte menduar në fillim të edicionit, Partizanin në garën për titullin deri në fund, Daja kaloi çdo pritshmëri dhe tanimë Partizani gjithsesi e ka vetë në dorë çështjen e trofeut, nëse arrin të mposhtë Teutën. Në 3 javë nevojiten 3 fitore dhe kjo është e vetmja rrugë për të arritur te trofeu i kampionit. Sigurisht që me Teutën specialiste në prapavijë, jo më kot mbrojtja më e mirë e kampionatit, marrja e një rezultati nga 3 të mundshëm nuk do të jetë e thjeshtë, aq më tepër që sfidat direkte këtë sezon kanë prodhuar 3 barazime deri në këto momente, por për të mbërritur te titulli rruga është një dhe e vetme, fitorja ndaj djemve të detit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency