Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Miss Boom Boom, gati të ‘parashikojë’ ndeshjet e Botërorit

Ndërkohë që lista me ekipet pjesëmarrëse në boptërorin ‘Rusi 2018, po plotësohet nga dita në ditë, ka filluar edhe promovimi gjithnjë e në rritje i këtij eventi. Kështu, Miss Boom boom në Brazil, Suzy Cortez ka pozuar me bluzën e botërorit, ndërsa synon që të përdorë të pasmet e saj për të parashikuar rezultatin e ndeshjeve.

Suzy Cortez është 27 vjeçe dhe ka më tepër se 1 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ku poston vazhdimisht fotot e saj ‘hot’. Ajo është shpallur Miss Boom Boom, ose vajza me të pasmet më të mira, nw Brazil, nw vitin 2015.  Ajo njihet si një fanse e zjarrtë e Barcelonës dhe veçanërisht Lionel Messit.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...