Gossip

Miss Italia “sekreti” i shpërthimit të Gaetano Castrovillit!

Gaetano Castrovilli është zbulimi i sezonit dhe njeriu i momentit në shtëpinë e Fiorentinës. Pas golit ndaj Milanit i pari për të në Serie A, mesfushori i talentuar italian u bë protagonist në mesjavë teksa në Mapei Stadium udhëhoqi Fiorentinën drejt një fitoreje me përmbysje ndaj Sassuolos fillimisht me golin që barazoi shifrat dhe më pas me asistin për Milenkovic i cili i dha fitoren skuadrës vjollcë. Që Castrovilli po kalon një moment të artë kjo tashmë dihet pasi disa javë më parë ai rinovoi zyrtarisht kontratën me Fiorentinën duke u shpërblyer nga drejtuesit e klubit për formën që po shfaq. Shumë shpejt do të vijë edhe thirrja në kombëtaren italiane nga trajneri Mancini ndërkohë që në këtë rritje të jashtëzakonshme të Gaetanos një meritë e ka edhe 24-vjeçarja Rachele Risaliti tifoze e Fiorentinës e zgjedhur Miss Italia në vitin 2016-të. Rachele është e fejuara e Gaetanos teksa të dy janë njohur nëpërmjet një miku të përbashkët ndërsa kanë dalë hapur duke shfaqur në publik lidhjen e tyre të dashurisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency