Bundesliga

Mjafton një barazim, Schalke 04 siguron zyrtarisht mbijetesën!

Schalke 04 ka siguruar edhe matematikisht qëndrimin në Bundesliga për sezonin e ardhshëm. Dy javë përpara fundit, Schalke ka 7 pikë më shumë se Shtuttgart që me shumë gjasa do të luajë në play-out. Për t’i vënë kapak çështjes mbijetesë Bluve Mbretërorë u ka mjaftuar një barazim pa gola ndaj Augsburg në Veltins Arena në një ndeshje me raste të pakta dhe pa shumë emocione.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency