Formula 1

Mjeku i njohur francez: Schumacher? S’bëj mrekulli dhe as eksperimente

Kirurgu i famshëm francez, Philippe Menasché, i cili është kujdesur për shëndetin e Michael Schumacher me një trajtim kardiologjik në Spitalin Europian Georges Pompidou, ka siguruar që nuk bëhet për një trajtim eksperimental, pasi faza eksperimentale përfundoi dy vjet më parë:

“Unë nuk bëj mrekulli. Skuadra ime nuk po bën asnjë eksperiment, ky është një term i neveritshëm, që nuk korrespondon me një vizion serioz të mjekësisë.”

Më tej, mjeku i njohur shpjegon se informacionet e pavërteta ndikuan në punën e departamentit që ai drejton.

“Kishte një shpërthim të vëmendjes në departamentin tonë, por situata tashmë është normalizuar. Ka pasur shumë përparim në 20 vitet e fundit, por e vërteta është se ne ende dimë shumë pak për qelizat burimore (staminale),” – thotë mjeku, autoriteti dhe pionieri në trajtimin e zemrës me qelizat burimore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency