Kategoria Superiore

Mladen Milinkovic: Fitorja më gëzon, loja jo!

I kënaqur me fitoren, por jo me lojën që zhvilloi Kukësi i tij në tranafertë me Lushnjën, trajneri Mladen Milinkovic pas ndeshjes theksoi se skuadra e tij duhet t’Ii shfrytëzojë më mirë rastet e krijuara.

“Sigurisht që fitorja na gëzon pas humbjes me Skënderbeun. Humbëm 2 raste në pjesën e parë dhe nuk ishim të qetë. Në pjesën e dytë shënuam 2 gola, por duhet të kishim shënuar akoma më tepër. Edhe Lushnja kishte 2-3 raste. Nuk jam i kënaqur nga loja, sepse kundërshtari ishte me 10 lojtarë dhe ne duhet të kishim shënuar me shumë gola.

Për spostimin e Gurit si sulmues i parë, Milinkovic sqaroi:

“U detyruam ta aktivizonim në 4 javët e para në krahun e djathtë, sepse nuk kishim alternativa. Ai mund të luajë si qendërsulmues, por edhe në krah. Arbitrat? Edhe vjet nuk jam shprehur për ta. Secili bën punën e tij, pastaj le të gjykojnë të tjerët.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency