Connect with us

Hi, what are you looking for?

UFC

VIDEO/ Modele të “OnlyFans” dhe luftëtare në ring, puthja në buzë që ndezi rrjetin

Modelet Karina Pedro dhe Denisa Ryndova u puthën në buzë gjatë prezantimit të duelit të tyre dy kundër dy në MMA (Mixed Martial Arts) në “Clash of the Stars” (përplasja e “yjeve”) që u zhvillua në O2 Universum në Pragë (Republika Çeke).

Lexo edhe: 

Karina kishte partnere lufte në ring modelen Inked Dory, kurse Denisa Ryndova këngëtaren dhe aktoren Kristal Shine.

Përballje e fituan Inked Dory dhe Karina Pedro, modele të famshme që kanë sukses në uebsajtin e pacensuruar të të rriturve “OnlyFans”.

 

 

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Zyrtarizohet lista e Kombëtares së Shqipërisë për sfidën e parë eliminatore të “Euro 2024” kundër Polonisë në Varshavë, më 27 mars. Anis Mehmeti dhe...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Gjermani

Pesë emra të rinj te Gjermania, e cila do të rikthehet në fushë, pas zhgënjimit në Botërorin e Katarit, teksa trajneri Hansi Flick ka...