Gossip

Modelja amerikane “i shkel syrin” Neymarit (Foto)

Modelja e njohur amerikane Sierra Egan ka treguar pasionin e saj për futbollit dhe se ndjek 2-3 ndeshje në javë, gjatë një interviste për një revistë mode.

22-vjeçarja kaliforniane rrëfeu se pëlqen shumë brazilianin Neymar, jo vetëm për atë çfarë shfaq në fushën e lojës, por edhe për look-un e tij, ndërsa shtoi se bashkë janë takuar edhe në një festë mes miqsh të përbashkët.

“Nëse do të më duhet të zgjidhja një futbollist për të kaluar një natë në një ishull të pabanuar, ai do të ishte Neymar”, u shpreh modelja, që njihet edhe me emrin Sierra Skye.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency