Gossip

Modelja amerikane stampon “targën” në fundshpinë (Foto)

Modelja e njohur amerikane, Emily Ratajkovski ka bërë një tatuazh të ri në trupin e saj, teksa këtë herë ka stampuar në fundshpinë emrin e shkurtuar të saj “Emrata”.

Fotot kanë bërë xhiron e botës brenda pak minutave, pasi vetë bukuroshja i shpërndau ato në rrjetet sociale personale.

Emily Ratajkovski është nga modelet më të preferuara nga kompanitë e modës, ndërsa një lidhje me sportin, njihet si një tifoze e Romës në futboll dhe Los Angeles Lakers në NBA.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency