Gossip

Modelja braziliane “tradhton” Barcelonën: Bëj tifo për klubin e Messit (Foto)

Ndonëse është argjentinas, Lionel Messi ka adhurueset e tij edhe në Brazil, ku më e njohura ndër to është Miss Boom Boom në vitin 2019, 30-vjeçarja Susy Cortez.

Kjo e fundit e ka shprehur hapur simpatinë për “Pleshtin” argjentinas, por edhe klubin katalan të Barcelonës, për të cilin deklaroi se e ndjek që kur ishte fëmijë dhe në të luanin futbollistë të njohur brazilianë.

Megjithatë tani duket se Susy është gati të “tradhtojë” katalanët” dhe të ndjekë Lionel Messin, pasi është shprehur për mediat rozë braziliane se do të bëjë tifo për skuadrën e re të yllit argjentinas, kushdo qoftë ajo.

Kujtojmë që Messi ka kërkuar zyrtarisht largimin nga Barcelona dhe nuk është paraqitur në klub për të nisur përgatitjet për sezonin e ri, ndërsa në ditët në vijim pritet të arrihet edhe marrëveshja për “divorcin” me klubin katalan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency