Gossip

Modelja e njohur shqiptare nuk e fsheh pasionin për Taekwondo (Foto)

Modelja e njohur shqiptare Tika Camaj ka përfunduar në faqet e para të portaleve të modës dhe atyre sportive, pas një seti të ri fotografik, të postuar në Instagramin e saj, ku ndiqet nga më tepër se 430 mijë fansa.

Bukuroshja 31-vjeçare ka lindur në Tiranë dhe është mjaft e njohur në fushën e modës, pasi ka pozuar shpesh për Victoria’s Secret, ndërsa për punën e saj si modele mendohet se ka fituar rreth 90 milionë dollarë.

Mediat rozë amerikane shkruajnë edhe për një lidhje familjare mes Tika Camajt dhe Afërdita Dreshajt, ndërsa vetë modelja tiranase shfaq vazhdimisht edhe pasionin e saj për TaeKwondo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency