Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Modelja e OnlyFans nxjerr zbuluar rivalin Brojës: Kërkoi foto intime për motivim

Astrid Wett, e cila ka fituar famë si modele në internet dhe në OnlyFans, zbuloi publikisht se Nico Jackson, sulmues i Chelsea-it, i ka kërkuar asaj foto intime për t’u “motivuar” për ndeshjen kundër Brighton.

Modelja ka publikuar një audio të kërkesës së futbollistit, që ka bërë menjëherë xhiron e botws nw rrjetet sociale.

Astrid Wett, përveç publikimit të fjalëve të lojtarit, ka shpërndarë një video në llogarinë e saj në Instagram, ku tallet me lojtarin e Chelsea-n, teksa shfaqet duke kënduar dhe kërcyer me një këngë që ka shprehjen “Më falni zonja Jackson”.

Wett është një modele dhe boksiere, e cila ka rreth 438 mijë ndjekës në Instagram.

Nico Jackson luajti titullar këtë të diel në fitoren 3-2 ndaj Brightonit, por nuk arriti të shënonte.

Performanca e Nico Jackson në fushë ka qenë larg pritshmërive, veçanërisht duke marrë parasysh investimin e rëndësishëm që Chelsea bëri kur e bleu për rreth 40 milionë dollarë në merkaton e verës. Tashmë, fokusi nuk është vetëm tek performanca e tij në futboll, por edhe tek sjellja e tij jashtë fushës.

Lajme të tjera

Futboll

Vinicius Junior ka përfunduar në shënjestrën e ish-futbollistit brazilian, Carlos Alberto Gomes, i njohur si Pintinho. Ky i fundit që ka bërë karrierë në...

Euro 2024

Një përplasje e rëndë ndodhi në ndeshjen Skoci-Hungari, me lojtarin e hungarezëve Barnabas Varga që ka rënë pa ndjenja në tokë pas tronditjes së...

Kombëtare

Armando Broja do të largohet nga Chelsea këtë verë. Për sulmuesin ka patur oferta nga disa skuadra europiane, por SuperSport mëson ekskluzivisht nga burime...

Euro 2024

Trajneri i Spanjës, Luis De La Fuente tha për mediet në prag të ndeshjes ndaj Shqipërisë që luhet këtë të hënë për llogari të...