Gossip

Icardi, Higuain apo Dzeko, modelja seksi nuk di kë të zgjedhë!

Modelja e njohur italiane, Laura Bragato ka ende dilema sa i përket skaudrës së preferuar të saj në Serinë A. Bukuroshja ka postuar shpesh në Instagramin e saj, foto me fanellën e Interit, Romës, Juventusit dhe së fundi me atë të Milanit.

Gjithsesi, e përbashkëta e vetme e këtyre fotove, është se Laura mban fanellën e bomberave kryesorë të skuadrave, si Icardi, Dzeko apo Higuain. Kjo mund të shpjegojë se italiania, më shumë se me një skuadër të caktuar, është fanse e atyre që dërgojnë topin në rrjetë.

To Top