Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Modelja karikon Interin para derbit (Foto)

Pak ditë na ndajnë nga derbi i Milanos dhe atmosfera ka filluar të ndjehet që tani. Kështu tifozja e Interit, modelja tunizo-braziliane, Sabrina Hammami ka realizuar një set fotografik, mes Milanos dhe San Siros, e veshur me bluzën zikaltër.

24 vjeçarja është një tifoze e zjarrtë e zikaltërve dhe nëpërmjet setit fotografik ka tentuar të ndezë atmosferën e derbit dhe të karikojë futbollistët zikaltër. Sabrina është një nga modelet më të preferuara dhe ka mijëra ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....