Gossip

Modelja mirëpret ardhjen e Rafinhës te Interi (Foto)

Modelja e njohur italiane Maria Elena Monego, e cila shquhet si një tifoze e zjarrtë e Interit, ka pozuar për një kompani të brendshmesh.

E ftuar në një studio televizive në Itali, ku ka folur për setin më të fundit dhe markën që reklamon, Maria Elena nuk ka ngurruar të flasë as për blerjen më të re të Interit, Rafinhën.

“Është një futbollist shumë interesant, pasi kam parë video të tij në Youtube dhe besoj se do të shndërrohet në një lider te Interi. Skuadrës i mungonte një lojtar si Rafinha”, tha bukuroshja për mediet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency