Gossip

Modelja spanjolle, “sekreti” i formës së Caicedos (Foto)

Felipe Caicedo është njeriu i momentit te Lazio, pasi në harkun kohor të 3 ditëve, ka shënuar dy gola me shumë peshë, duke u dhënë 6 pikë të plota bardhekaltërve.

Sulmuesi ka qenë autori i golit të vetëm të takimit me Frosinonen, ndërsa vulosi edhe triumfin minimal 1-0 përballë Empolit, mbrëmjen e të enjtes, duke bërë që Inzaghi të mos “qajë” mungesën e Immobiles për shkak dëmtimi.

Caicedo është në një formë mjaft të mirë dhe me meritë ka fituar edhe një vend në formacionin e Lazios, ndërsa meritë për këtë sukses, duket se ka edhe bashkëshortja e tij, bukuroshja spanjolle Maria Garcia.

Me ish-modelen spanjolle Caicedo është njohur në 2010-ën rastësisht në një restorant në Valencia, periudhë në të cilën ekuadoriani luante për Levanten. Që prej asaj kohe ata nuk janë ndarë më dhe në 2015-ën konkretizuan lidhjen e tyre në martesë.

Sulmuesi i Lazios dhe ish-modelja spanjolle e cila tashmë punon si agjente sërish në fushën e modës, kanë një vajzë së bashku, vogëlushen 2-vjeçare Noa, ndërsa që të tre jetojnë në kryeqytetin italian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency