Connect with us

Hi, what are you looking for?

Euro 2024

Modric: E ardhmja? Dëshira ime dihet, pjesa tjetër janë thashetheme dhe supozime

Luka Modric vazhdon të jetë protagonist te Real Madrid, por kjo nuk i garanton atij një të ardhme të sigurt në klubin e kryeqytetit spanjoll.

Vetë mesfushori foli për këtë në konferencë për shtyp ndërsa është i grumbulluar me Kroacinë për EURO 2024.

Lexo edhe:

“Dëshira ime dihet, dua të qëndroj në Real Madrid. Gjithçka tjetër janë thjesht thashetheme dhe supozime. E përsëris për të qindtën herë, besoj dhe shpresoj se mund të vazhdoj të qëndroj te Real Madrid”-deklaroi Modric.

 

 

Lajme të tjera

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Francë

Për arsye personale dhe në marrëveshje me Paris Saint-Germain, Gerard Precheur është larguar posti i trajnerit të ekipit të femrave. Në njoftimin e klubit...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...