Merkato

Mojica nuk bind Gasperinin, mbyllet para kohe huazimi

Anësori 28-vjeçar kolumbian, Johan Mojica ka mbyllur eksperiencën te Atalanta, pas vetëm 4 muajsh, sepse klubi bergamask ka vendosur të mos ushtrojë të drejtën e blerjes.

Futbollisti iu bashkua italianëve në huazim me të drejtë blerjeje nga klubi i Gironës, por nuk arriti të bindë trajnerin Gasperini dhe u rikthye para kohe te skuadra spanjolle, që ka edhe pronësinë e kartonit të tij.

Gjatë kësaj periudhe, Mojica luajti 11 ndeshje në kampionat dhe 2 në Ligën e Kampionëve, shumicën e të cilave duke ardhur nga pankina, ndërsa tani do të rikthehet në Segunda Division në Spanjë, për të luajtur me Gironën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency