Kupa e Frances

Moment jo për PSG, kualifikim i vështirë në Kupë, Rennes eliminon Lille

PSG nuk po kalon të mirë dhe kjo u vërtetua edhe në Kupën e Francës. Skuadra e Thomas Tuchel kishte nevojë për kohën shtesë për të eliminuar nga raundi i 1/8-ave dhe për t’u kualifikuar në çerekfinale, modestët e Villefranche. Përballë skuadrës së kategorisë së tretë, PSG nuk shkoi më shumë se barazimi 0-0 në kohën e rregullt ndërkohë që në shtesë, zhbllokoi shifrat Julian Draxler ndërkohë që më pas realizuan edhe Diaby e Cavani. Në fazën tjetër u kualifikua edhe Rennes që mposhti me përmbysje shifrat 2-1 Lille.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency