IPKO Superliga

Momente frike në “Fadil Vokrri”, Valmir Veliu përfundon në spital

Momente frikë në stadiumin “Fadil Vokrri” në ndeshjen mes Prishtinës dhe Llapit. Futbollisti mik, Valmir Veliu, pësoi lëndim të rëndë gjatë pjesës së parë, pas përplasjes me Diar Miftarajn e Prishtinës dhe pastaj u dërgua në spital.

Mësohet se gjendja e futbollistit bardhekaltër është e qëndrueshme është jashtë rrezikut për jetë.

Gjendjen e përmirësuar të Valmir Veliut e konfirmoi Murat Berisha, mjeku i ekipit kombëtar të Kosovës. Berisha ia dha trajtim mjekësor futbollistit në fushë, para se ai të dërgohej me autoambulancë në spital.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency