Premier League

Momente frike për mesfushorin e Tottenhamit, njerëz të armatosur i grabisin vilën

Momente frike për mesfushorin e Tottenham dhe kombëtares angleze, Dele Alli, pasi disa grabitës të armatosur me thika u futën në vilën e tij në Londër dhe grabitën disa sende me vlerë, kryesisht ora të shtrenjta.

Ngjarja u regjistrua në Barnet, ndërkohë që Dele Alli ishte në shtëpi bashkë me të vëllanë e një mik të vjetër të familjes, si dhe shoqet e tyre, ndërsa hajdutët sulmuan shtëpinë dhe arritën të marrin disa sende me vlerë.

Mësohet se ata nuk ia kanë kursyer një grusht mesfushorit të Tottenham, ashtu si edhe vëllait e shokut të tij, të pranishëm në vilë në atë kohë, megjithatë përveç traumës, Dele Alli nuk ka asnjë problem tjetër shëndetësor.

Pas mesnate mesfushori telefonoi policinë, që ka nisur menjëherë hetimet, ndonëse për momentin nuk ka arritur të identifikojë dhe arrestojë asnjë prej autorëve të grabitjes së dhunshme.

Grabitjet e vilave në Londër janë bërë diçka e zakonshme vitet e fundit, ndërsa Dele Alli është vetëm futbollisti i radhës që bie pre e ngjarjeve të tjera, pasi të tjerë futbollistë të njohur kanë vuajtur diçka të tillë më parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency