Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Momente tmerri për lojtarin e Lazios, e kërcënojnë me armë dhe i grabisin orën Rolex

Toma Basic është futbollisti i radhës që ka rënë pre e grabitjeve. Mesfushori kroat i Lazios ka kaluar momente tmerri gjatë ditës së sotme.

25-vjeçarit i është grabitur një orë Rolex në zonën Parioli të kryeqytetit italian, ngjarje për të cilën ka nisur hetimet policia italiane.

Basic po shkonte në një drekë me shokët e skuadrës, teksa një person me fytyrë të mbuluar e ka kërcënuar sapo ka zbritur nga makina e tij.

Lojtarit nga Zagrebi i është drejtuar arma përpara fytyrës, dhe në kushte të tilla është detyruar t’i dorëzoje orën e shtrenjtë grabitësit, i cili është larguar menjëherë me një motor.

[quiz-cat id=”288388″]

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...